м. Чернігів,
вул. П'ятницька, 69
тел./факс: (0462) 727-135
cnfishpatrol@cndro.gov.ua

Форма контакту


Символіка Держкомрибгоспу

НОВИНИ ЧЕРНІГІВСЬКОГО РИБООХОРОННОГО ПАТРУЛЯ / Боротьба з явищами задухи 2015 р.

    22.01.2015 року співробітниками Чернігіврибоохорони із залученням громадських інспекторів рибоохорони на озері Магістрацьке поблизу м. Чернігова були проведені роботи щодо попередження явищ задухи, в зв'язку із зниженням розчиненого у воді кисню. Держінспекторами прорубані ополонки та вкриті снопами очерету.

 

   

Повідомляємо, що основною ознакою задухи є гнилистий запах води, а також наявність живих організмів на поверхні водойми.

 

  Чернігіврибоохорона закликає, всіх кому не байдужа доля мешканців наших водойм, приєднуватися до порятунку риби від задухи, а також повідомити про випадки виникнення задухи у водоймах області за телефонами гарячої лінії: 937-557 та 099-112-13-44

 

                                                                           * * *

    28.01.2015 року на озері біля села Унучки, Чернігівського району, Чернігівської області користувачем водних живих ресурсів п/п "Трактородеталь" разом з місцевими жителями проведено заходи спрямовані на попередження та боротьбу із явищами задухи.

 

 

                                                                                          *   *   *

        01.02.2015 року на Дніпровському старику поблизу с. Дніпровське, Чернігівського району, Чернігівської області користувачем водних біоресурсів ФОП Притиковський організовано та проведено за участю місцевих жителів заходи із запобігання явищам задухи.

 

                                                                 

             * * *

    06.02.2015 року на озері поблизу смт Мена, Чернігівської області головним державним інспектором Чернігіврибоохорони Примачком Я.В. та користувачем водних біоресурсів ФОП Бєлік О.Ф. організовано та проведено заходи із запобігання явищам задухи за участю рибалок та місцевих жителів.

  

   Користувачами водних біоресурсів не тільки проводиться промисловий вилов водних біоресурсів, а й вживаються активні заходи для попередження проявів задухи та збереження рибних запасів у водоймах Чернігівської області.

                                                                                                                                                                   *        *         *

 

15.02.2015 року співробітниками Чернігіврибоохорони із залученням громадських інспекторів рибоохорони на річці Удай в селі Красляни, Прилуцького району, Чернігівської області були проведені роботи щодо попередження явищ задухи, в зв'язку із зниженням розчиненого у воді кисню. Держінспекторами прорубані ополонки та вкриті снопами очерету.