м. Чернігів,
вул. П'ятницька, 69
тел./факс: (0462) 727-135
cnfishpatrol@cndro.gov.ua

Форма контакту


Символіка Держкомрибгоспу

НОВИНИ ЧЕРНІГІВСЬКОГО РИБООХОРОННОГО ПАТРУЛЯ / 29.10.15 р. знищено браконьєрскі знаряддя лову риби

 

Чернігіврибоохороною знищено заборонені знаряддя лову риби.

 

 

Незважаючи на численні попередження та застереження працівниками Чернігіврибоохорони щодо дотримань правил рибальства, недбайливі рибалки продовжують порушувати закон та нещадно виловлювати рибу різноманітними забороненими знаряддями лову.

 

              Комісією з питань оцінки, реалізації, безоплатної передачі та знищення вилучених заборонених знарядь лову та водних біоресурсів, до якої увійшли представники Чернігіврибоохорони, Державної податкової інспекції та Фінансового управління, 28.10.2015 було знищено 76 заборонених знарядь лову, в тому числі перетворювач струму (електролов в комплекті), що вилучались державними інспекторами Чернігіврибоохорони у порушників рибоохоронного законодавства, під час проведення рейдів.

 

 

Чернігіврибоохорона попереджає, для лову водних біоресурсів забороняється  застосовувати вогнепальну зброю, електрострум, вибухові або отруйні речовин, інші заборонені знаряддя лову, промислові знаряддя лову особами, які не мають дозволу на промисел. Забороняється ввезення в Україну електроловильних систем (електровудок), монониткових (волосінних) сіток та інших засобів добування риб, заборонених законом.

 

Чернігіврибоохорона нагадує про заборону реалізації заборонених знарядь лову на ринках області підприємцями та фізичними особами.

 Пам’ятайте, що за рибальство із застосуванням вогнепальної зброї, електроструму, вибухових або отруйних речовин, інших заборонених знарядь лову, промислових знарядь лову особами, які не мають дозволу на промисел передбачений штраф у розмірі від 340 грн. до 680 грн., конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих водних живих ресурсів;

за виготовлення, збут чи зберігання заборонених знарядь лову передбачений  штраф у розмірі від 153 грн. до 357 грн. з конфіскацією цих знарядь, матеріалів та засобів для їх виготовлення;

за рекламу чи розповсюдження заборонених знарядь лову передбачений штраф на громадян у розмірі від 850 грн. до 1700 грн., а посадових осіб рекламодавця або розповсюджувача реклами - від 1700 грн. до 4250 грн.