м. Чернігів,
вул. П'ятницька, 69
тел./факс: (0462) 727-135
cnfishpatrol@cndro.gov.ua

Форма контакту


Символіка Держкомрибгоспу

НОВИНИ ЧЕРНІГІВСЬКОГО РИБООХОРОННОГО ПАТРУЛЯ / Календар рибака на 2016 рік

Представляємо Вашій увазі календар клювання риби на 2016 рік, заснований на змінах місячного циклу.

У житті кожної людини своє особливе місце має займати улюблене хобі. У чоловіків найпопулярнішим на сьогоднішній день і на минулі часи хобі залишається риболовля. Багато представників сильної половини людства готові всі свої хвилини відпочинку присвячувати улюбленій справі. Помічена тенденція, що і жінки також приєднуються до цього захоплюючого захопленню. Єдине, що хочеться отримати від рибальства, це не тільки повноцінний відпочинок на природі, а й чудовий улов.

З найдавніших часів помічено, що Місяць здатний особливим впливом захоплювати людство та інших живих жителів природи. Існують певні фази світила, коли потрібно просто побути на самоті і не зазіхати зі своїм хобі на природу. А є й періоди, коли рибалка може допомогти досягти емоційної рівноваги, плюс прекрасно порадувати річковими дарами.

В давнину люди особливу увагу звертали на фази небесного світила. Зрозуміло, вони не знали, що саме так сильно впливає на життєдіяльність кожної людини, але розуміли, що деякий об’єм Місяця може надавати або негативні дії, або позитивні.

З тих же самих давніх часів люди багато часу приділяли рибній ловлі, це зараз дана подія стала захопленням, а раніше рибалка годувала сім’ю. Так от було складено відповідний календар, за яким люди позначали, коли рибалка буде вдалою, а коли ні.

Рекомендуємо користуватися даним календарем, це допоможе Вам визначитися з вдалими моментами для своєї улюбленої справи. Вченими давно помічено, що нічне світило своїм впливом здатне регулювати життя і діяльність не тільки людини, але і тварин, і рослин.

Наприклад, для садівників-городників видається відповідний місячний календар для садівничих робіт, відповідно до якого можна таким чином розподілити свою працю, щоб згодом отримати чудовий і повноцінний урожай. Місячний календар рибалки 2016 по числах допомагає рибалкам визначити дати, в які захоплення принесе прекрасний улов, а також визначає і числа, в які найкраще не відвідувати річку, бо ніякого улову в ці дні і не передбачається.

Вдалої Вам рибалки!

З сайту Давай на рибалку.

http://www.ukrainianfishing.com.ua/poradi-ribakam/ribolovnij-calendar/kalendar-ribaka-na-2016-rik.html#more-5428