м. Чернігів,
вул. П'ятницька, 69
тел./факс: (0462) 727-135
cnfishpatrol@cndro.gov.ua

Форма контакту


Символіка Держкомрибгоспу

НОВИНИ ЧЕРНІГІВСЬКОГО РИБООХОРОННОГО ПАТРУЛЯ / Незаконний продаж риби, або як не наторгувати собі у збиток!

Вченими Національного інституту охорони здоров'я та харчування доведено, що найважливішим продуктом для продовження людського життя є риба. Риба є досить популярним продуктом, існує безліч оригінальних та смачних страв з риби.

Купуючи рибу на стихійних ринках потрібно знати, що продавці мають право продавати її лише після проведення лабораторних аналізів і отримання ветеринарного документу щодо її придатності. У реалізаторів риби також повинна бути накладна, в якій зазначено, де придбано рибу. Але, на жаль, часто торговці рибою, особливо на стихійних ринках, ці вимоги ігнорують.

Зазвичай риба невідомого походження, без документів, є браконьєрським уловом і не завжди придатної якості.

Чернігіврибоохорона нагадує про адміністративну відповідальність за порушення  порядку придбання, збуту чи розповсюдження об’єктів тваринного світу. Зокрема, за незаконний продаж риби передбачений штраф від 510 грн. до 1700 грн., з можливою конфіскацією риби. За продаж риби занесеної до Червоної книги У країни передбачений штраф від 1700 грн. до 3655 грн., з можливою конфіскацією риби.

Для попередження незаконного продажу риби, інспекторами Чернігіврибоохорони, постійно проводяться рейди по ринках області. Тому, звертаємось до продавців риби: для упередження конфліктів, завжди майте при собі всі необхідні документи, які засвідчують законність походження вашого товару.Чернігіврибоохорона закликає громадян не підтримувати браконьєрів, купуючи у них рибу невідомого походження та невстановленої якості!

Для попередження незаконного продажу риби, інспекторами Чернігіврибоохорони, постійно проводяться рейди по ринках області. Тому, звертаємось до продавців риби: для упередження конфліктів, завжди майте при собі всі необхідні документи, які засвідчують законність походження вашого товару.

Чернігіврибоохорона закликає громадян не підтримувати браконьєрів, купуючи у них рибу невідомого походження та невстановленої якості!