м. Чернігів,
вул. П'ятницька, 69
тел./факс: (0462) 727-135
cnfishpatrol@cndro.gov.ua

Форма контакту


Символіка Держкомрибгоспу

НОВИНИ ЧЕРНІГІВСЬКОГО РИБООХОРОННОГО ПАТРУЛЯ / Нарада з користувачами щодо проведення весняно – літньої нерестової заборони у 2017 році

 

 Нарада з користувачами, що замаються промисловим виловом водних біоресурсів щодо проведення весняно – літньої нерестової заборони у 2017 році в рибогосподарських водоймах Чернігівщини.

 

 На виконання плану заходів щодо підготовки і проведення весняно – літньої нерестової заборони на лов водних біоресурсів у 2017 році, затвердженого головою Держрибагентства України Яремою Ковалівим, 29 березня 2017 р. проведено нараду з користувачами, що займаються промисловим виловом водних біоресурсів.

 

 

Начальник Управління Держрибагентства у Чернігівській  області Микола Каленюк ознайомив присутніх з наказом Чернігіврибоохорони від 17.03.2017 №20 «Про встановлення весняно-літньої заборони на лов  водних біоресурсів у  рибогосподарських   водних  об’єктах підконтрольних управлінню в 2017 р». Наголосив, щоб даний наказ обов’язково був доведений до відома всіх рибалок, які займаються промисловим виловом риби.

 

 

Начальник відділу іхтіології та регулювання рибальства Валерій Маслак зазначив, що 31.03.2017 о 2400 всі промислові знаряддя вилову риби повинні бути вилучені з водойм. Крім того, в період весняно – літньої заборони заборонено користуватись будь – якими плавзасобами, проводити у рибогосподарських водних об’єктах та в прибережних захисних смугах, видобуток гравію і піщано – ракушкової суміші, будівельні, днопоглиблювальні, вибухові, бурові, інші види гідромеханізованих робіт. Дотримання даних вимог буде проконтрольовано державними інспекторами по кожному користувачу.

 

Нагадав про вимоги ст.39 Закону України «Про тваринний світ» щодо дотримання «сезону тиші», в період з 1 квітня по 15 червня, під час якого забороняється проведення робіт та заходів у природному середовищі, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою.

Микола Каленюк звернувся до користувачів з проханням дотримуватись вимог наказу про весняно – літню заборону та надавати допомогу інспекторам рибоохорони в охороні водних біоресурсів, а саме, повідомляти про факти порушень рибного законодавства, які стануть їм відомі.

Користувачі, у свою чергу, запевнили керівництво рибоохорони, що виконають всі вимоги законодавства, будуть інформувати органи рибоохорони про факти порушення рибоохоронного законодавства в період весняно – літньої нерестової заборони.