м. Чернігів,
вул. П'ятницька, 69
тел./факс: (0462) 727-135
cnfishpatrol@cndro.gov.ua

Форма контакту


Символіка Держкомрибгоспу

НОВИНИ ЧЕРНІГІВСЬКОГО РИБООХОРОННОГО ПАТРУЛЯ / Рибоохоронний патруль Чернігівщини провів нараду з користувачами щодо нерестової заборони

 26 березня в приміщенні Чернігівського рибоохоронного патруля відбулась нарада з користувачами, які займаються промисловим виловом водних біоресурсів. На зустрічі обговорювались питання підготовки до нерестової заборони.

 «19 березня був підписаний наказ №30-од «Про встановлення весняно-літньої заборони на лов водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах), підконтрольних управлінню в 2018 р.». Ми робимо все можливе для того, щоб даний наказ було доведено до відома всіх рибалок, які займаються промисловим виловом», - зазначив начальник Управління Держрибагентства у Чернігівській області Микола Каленюк.

 Начальник відділу іхтіології та регулювання рибальства Валерій Маслак повідомив, що до 6 квітня 2018 року повинні бути вилучені з водойм всі промислові знаряддя вилову риби. Крім того, в нерестовий період заборонено користуватися будь-якими плавзасобами. Дотримання даних вимог буде проконтрольовано рибоохоронними патрульними по кожному користувачу.

Закликаємо рибалок-промисловиків дотримуватись вимог природоохоронного законодавства та надавати допомогу рибним патрульним в охороні водних біоресурсів. Якщо ви помітили порушення - прохання терміново повідомляти на всеукраїнську безкоштовну «гарячу» лінію: 0-800-50-52-50 або за телефоном «гарячої» лінії Чернігівського рибоохоронного патруля: 099-112-13-44 та (0462) 93-75-57.

 Довідкова інформація:

 Відповідно до ст.39 Закону України «Про тваринний світ» у період з 1 квітня по 15 червня триватиме «сезон тиші». В цей час забороняється проведення робіт та заходів у природному середовищі, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах).