м. Чернігів,
вул. П'ятницька, 69
тел./факс: (0462) 727-135
cnfishpatrol@cndro.gov.ua

Форма контакту


Символіка Держкомрибгоспу

НОВИНИ ЧЕРНІГІВСЬКОГО РИБООХОРОННОГО ПАТРУЛЯ / Засідання міжвідомчої робочої групи щодо проведення весняно-літньої заборони у 2018 році

 На виконання розпорядження голови облдержадміністрації № 120 від 12.03.2018 «Про проведення весняно-літньої нерестової заборони у 2018 році» 4 квітня 2018 року, під головуванням першого заступника голови Чернігівської обласної державної адміністрації Свириденко Ю.А., відбулося перше засідання міжвідомчої робочої групи з питань охорони та відтворення водних біоресурсів.

На засіданні буди присутні начальник Управління Державного агентства рибного господарства у Чернігівській області Каленюк М.М., начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Павлішен Ю.В., начальник сектору водної поліції Головного управління національної поліції України в Чернігівській області Сахно С.В., заступник начальника Державної екологічної інспекції у Чернігівській області  Савченко О.П.,  в.о. директора Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської обласної державної адміністрації Новак В.А., офіцер відділу погранконтролю Чернігівського прикордонного загону Михайлов Д.І., директор мисливсько-рибальського підприємства обласної організації УТМР Горонович  С.В.

На початку засідання Микола Каленюк ознайомив присутніх з наказом Чернігівського рибоохоронного патруля від 19.03.2017 №30-од «Про встановлення весняно-літньої заборони на лов  водних біоресурсів у  рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах) підконтрольних управлінню в 2018 р», наголосив на важливості об’єднання спільних зусиль для створення сприятливих умов  проходження нересту риби. Запросив до обговорення плану спільних заходів щодо підготовки весняно – літньої нерестової заборони на лов водних біоресурсів у 2018 році.

Члени міжвідомчої робочої групи обговорили організацію спільного контролю з представниками органів рибоохорони, поліції, прикордонниками, за незаконним перевезенням риби та інших водних біоресурсів на магістральних трасах та інших шляхах у період заборони.

Узгодили питання щодо забезпечення спільного нагляду (контролю) разом з представниками рибоохорони та Держпродспоживслужби, за якістю і безпечністю риби яка потрапляє до споживачів області та недопущенням на ринки області незаконно виловленої риби в період проходження нересту.

За результатами наради, з метою охорони риби та інших водних біоресурсів в період проходження нересту, були прийняті рішення, щодо:

 - організації  та проведення спільних рейдів,

- забезпечення контролю за перевезенням риби та інших водних біоресурсів на магістральних трасах та інших шляхах та їх реалізації у період заборони на вилов;

- посилення контролю за проведенням робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою у період масового розмноження диких тварин з 1 квітня по 15 червня.

Всі присутні на міжвідомчій нараді висловили свою готовність до плідної співпраці під час проведення нерестової компанії.