м. Чернігів,
вул. П'ятницька, 69
тел./факс: (0462) 727-135
cnfishpatrol@cndro.gov.ua

Форма контакту


Символіка Держкомрибгоспу

НОВИНИ ЧЕРНІГІВСЬКОГО РИБООХОРОННОГО ПАТРУЛЯ / В Управлінні Державного агентства рибного господарства у Чернігівській області проведено семінар з п

 В Управлінні Державного агентства рибного господарства у Чернігівській області проведено семінар з питань державної служби.

Чернігівський рибоохоронний патруль, на виконання ч. 11 ст. 44 Закону України «Про державну службу» та у відповідності до Типового порядку проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, проводить оцінювання результатів службової діяльності державних службовців.

Для надання методичної допомоги та роз’яснень з відповідних питань, Чернігівським рибоохоронним патрулем були запрошені 29.10.2018  спеціалісти  Міжрегіонального Управління Національного агентства України з питань державної служби у м.Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях.  Заступник начальника Міжрегіонального управління Галайко І.А. наголосила на основних аспектах оцінювання результатів службової діяльності державних службовців. Зазначила що щорічне оцінювання службової діяльності є важливим елементом підвищення мотивації до праці державних службовців, результати оцінювання впливають на матеріальне заохочення та кар’єрне зростання державного службовця.

Також, на прохання працівників патруля, головний спеціаліст сектору з питань юридичного забезпечення Володько Г.О. розповіла про дисциплінарну відповідальність державних службовців. Нагадала про обов’язки державного службовця щодо додержання службової дисципліни. Окремо зупинилась на видах дисциплінарних стягнень що можуть бути застосовані до державного службовця у разі невиконання або неналежного виконання посадових обов’язків та на порядку діяльності та повноваженнях дисциплінарної комісія з розгляду дисциплінарних справ.

Чернігівський рибоохоронний патруль висловлює подяку працівникам Міжрегіонального Управління нацдержслужби, особливо Галайко Ірині Анатоліївні, за професійні консультації з питань державної служби та методичні рекомендації, які постійно направляються на нашу адресу. Щиро вдячні за співпрацю!