м. Чернігів,
вул. П'ятницька, 69
тел./факс: (0462) 727-135
cnfishpatrol@cndro.gov.ua

Форма контакту


Символіка Держкомрибгоспу

НОВИНИ ЧЕРНІГІВСЬКОГО РИБООХОРОННОГО ПАТРУЛЯ / Чернігівський рибоохоронний патруль провів нараду з користувачами які займаються промисловим виловом

     В Управління Державного агентства рибного господарства у Чернігівській області 31.10.2018 проведено нараду з користувачами, які займаються промисловим виловом водних біоресурсів.

До промисловиків доведено наказ Чернігівського рибоохоронного патруля № 66-од від 18.10.2018, згідно з яким, на території Чернігівської області з 1 листопада 2018 року до початку весняно-літньої заборони на лов водних біоресурсів, заборонено будь-який вилов водних біоресурсів на зимувальних ямах.  Користувачів зобов’язано довести відповідний наказ до відома рибалок, які у них працюють.

Начальник Чернігівського рибоохоронного патруля Микола Каленюк звернувся до користувачів з проханням дотримуватись вимог відповідного наказу та додержуватись Правил промислового рибальства і надавати допомогу інспекторам патруля в охороні водних біоресурсів, а саме, повідомляти про факти порушень рибного законодавства, які стануть їм відомі.

 

Начальник відділу іхтіології та регулювання рибальства Валерій Маслак нагадав про вчасність та повноту надання звітів про  обсяги  вилучення водних біоресурсів, зауважив на додержанні порядку ведення журналів обліку вилучених та прийнятих водних біоресурсів.

Користувачів зобов’язано відповідно до п.6.2. Правил промислового рибальства в рибогосподарських водних об'єктах України, у термін до першого грудня поточного року надати  на затвердження до Чернігівського рибоохоронного патруля план заходів на наступний рік щодо відтворення та рибницько-меліоративних робіт та план заходів щодо запобігання явищ задухи і загибелі риби.

Після обговорення користувачі повідомили, що зариблення водойм планують провести навесні 2019 року на суму яка буде не менша за розмір збору за спеціальне використання водних біоресурсів виловлених у 2018 році та запевнили керівника Чернігівського патруля, що виконають всі вимоги законодавства, будуть інформувати органи рибоохорони про факти порушення рибоохоронного законодавства та виникнення передумов явищ задухи.