м. Чернігів,
вул. П'ятницька, 69
тел./факс: (0462) 727-135
cnfishpatrol@cndro.gov.ua

Форма контакту


Символіка Держкомрибгоспу

НОВИНИ ЧЕРНІГІВСЬКОГО РИБООХОРОННОГО ПАТРУЛЯ / Нарада за результатами роботи у листопаді 2018 року

 

Чернігівський рибоохоронний патруль на нараді підвів підсумки роботи за листопад та обговорив особливості проведення рибоохоронної діяльності в умовах воєнного стану.

В Управління Державного агентства рибного господарства у Чернігівській області 30.11.2018, під головуванням начальника Управління Миколи Каленюка, відбулась робоча нарада за підсумками роботи за листопад 2018 року.

На нараді проаналізували роботу державних інспекторів по кожній рибоохоронній дільниці. За підсумками роботи у листопаді  проведено 49 рибоохоронних рейдів, в ході яких викрито 102 порушення рибоохоронного законодавства, з них 40 грубих порушень (із застосуванням заборонених знарядь лову) по ч.4 ст.85 КУпАП, 49 порушень любительського рибальства по ч.3 ст.85 КУпАП, 3 порушення порядку збуту водних біоресурсів за ст.88-1 КУпАП та складено 10 актів вилучення безхазяйного майна. У порушників вилучено 148,4 кг риби та 126 одиниць заборонених  знарядь лову.  На правопорушників накладено штрафів на суму 20850 грн. Загальна сума збитків завданих рибному господарству склала 59918 грн.

До державних інспекторів доведено листи Держрибагентства «Щодо виконання заходів у зв’язку з введенням воєнного стану» та «Щодо участі у штабному тренуванні з цивільного захисту». На виконання відповідних листів буде посилена охорона адміністративних та господарських споруд, запроваджено цілодобове чергування керівництва Управління,  проведено уточнення планів цивільного захисту, відповідно до організаційних вказівок Державної служби України з надзвичайних ситуацій, керівний склад патруля візьме участь у штабному тренуванні з органами управління цивільного захисту, тощо.

Начальник Чернігівського рибоохоронного патруля наголосив на важливості проведення роз’яснювальної роботи серед громадян щодо їх права, свобод та обов’язків, особливо в умовах воєнного стану. Доручив посилити контроль на підконтрольних територіях, особливо в прикордонних районах. Наказав обов’язково повідомляти про порушення громадського порядку керівництво патруля та правоохоронні органи відповідно до повноважень.