м. Чернігів,
вул. П'ятницька, 69
тел./факс: (0462) 727-135
cnfishpatrol@cndro.gov.ua

Форма контакту


Символіка Держкомрибгоспу

НОВИНИ ЧЕРНІГІВСЬКОГО РИБООХОРОННОГО ПАТРУЛЯ / Погоджувальна нарада в Сосниці

24 червня 2014 р. в приміщенні Сосницької районної ради відбулася погоджувальна нарада за участю: державних інспекторів Чернігіврибоохорони Примачка Я.В. Олексієнко В.А. голови Сосницької районної ради Смаглюка Г.А., представника Сосницького РВ УМВС лейтенанта міліції Наконечного А.В., представників Сосницької громади рибалок любителів Плахотнюка С.І. та Трембовецького І.О.. На розгляд виносились наступні питання:
 
1. Співпраця правоохоронних органів та громадськості з органами рибоохорони.
По даному питанню досягнуто позитивних результатів, зокрема плануються спільні рибоохоронні рейди із залученням представників правоохоронних органів. Громада рибалок-любителів допоможе розповсюдити номера телефонів гарячої лінії для своєчасного реагування на порушення правил рибальства, а також буде надавати інформацію про факти  грубих порушень правил рибальства та задухи риби у водоймах, у випадку необхідності будуть надавати практичну допомогу у рятуванні молоді риби в пересихаючих водоймах. та ін.
 
2. Питання щодо виділення кабінету для державного інспектора для проведення прийому громадян.
Питання практично вирішено і розглядається декілька варіантів розміщення приймальні.
 
3. Розповсюдження по сільським громадам телефонів гарячої лінії Чернігіврибоохорони та інспекторів рибоохорони для звернення громадян та оперативного виявлення порушень правил рибальства.
Інформація розповсюджується із сьогоднішнього дня.
 
 
Також надані роз’яснення рибалкам-любителям та представникам громадськості із наявних у них питань, зокрема про червонокнижні види риб,  норми вилову,  та ін.