м. Чернігів,
вул. П'ятницька, 69
тел./факс: (0462) 727-135
cnfishpatrol@cndro.gov.ua

Форма контакту


Символіка Держкомрибгоспу

Очищення влади / Результати проведення перевірки відповідно до Закону України \"Про очищення влади\" від 10.1

     ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕВІРКИ В

УПРАВЛІННІ  ОХОРОНИ, ВИКОРИСТАННЯ І ВІДТВОРЕННЯ ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ

 ТА РЕГУЛЮВАННЯ РИБАЛЬСТА В

ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

        10.11.2015р. в Управлінні охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Чернігівській області завершено проведення перевірки щодо таких працівників Управління:

     Шуляка Вадима Миколайовича, головного спеціаліста відділу іхтіології та регулювання рибальства. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Шуляка Вадима Миколайовича не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»;

     Удовика Максима Вікторовича, головного державного інспектора відділу оперативної роботи. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Удовика Максима Вікторовича не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»;

     Педь Василя Васильовича, головного спеціаліста відділу іхтіології та регулювання рибальства. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Педя Василя Васильовича не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»;

       Олексієнка Віталія Анатолійовича, провідного державного інспектора відділу охорони водних біоресурсів. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Олексієнка Віталія Анатолійовича не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

        Глузда Володимира Васильовича, головного державного інспектора відділу охорони водних біоресурсів. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Глузда Володимира Васильовича не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

       Бірюка Віктора Петровича, головного державного інспектора відділу охорони водних біоресурсів. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Бірюка Віктора Петровича не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

       Кізіма Павла Володимировича, головного державного інспектора відділу охорони водних біоресурсів. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Кізіма Павла Володимировича не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

      Анисовець Тетяни Сергіївни, головного спеціаліста відділу фінансування бухгалтерського обліку та звітності. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Анисовець Тетяни Сергіївни не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

      Красножон Марини Миколаївни, головного спеціаліста відділу фінансування бухгалтерського обліку та звітності. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Красножон Марини Миколаївни не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

       Гушер Анни Сергіївни, головного спеціаліста відділу фінансування бухгалтерського обліку та звітності. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Гушер Анни Сергіївни не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

        Лук'яненка Ігоря Вікторовича, головного спеціаліста сектору юридично забезпечення. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Лук'яненка Ігоря Вікторовича  не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

         Демченка Михайла Михайловича, завідувача сектору транспорту, флоту та матеріально-технічного забезпечення. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Демченка Михайла Івановича не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

         Короткової Наталії Миколаївни, головного спеціаліста із внутрішнього аудиту. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Короткової Наталії Миколаївни не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

       Маслак Лесі Олексіївни, завідувача сектору роботи з персоналом. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Маслак Лесі Олексіївни не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

     Яцуна Івана Віталійовича, провідного спеціаліста відділу іхтіології та регулювання рибальства. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Яцуна Івана Віталійовича не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

     17.11.2015р. в Управлінні охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Чернігівській області завершено проведення перевірки щодо такого працівника Управління:

            Андросенка Михайла Михайловича, завідувача  сектору юридично забезпечення. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Андросенка Михайла Михайловича  не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».