м. Чернігів,
вул. П'ятницька, 69
тел./факс: (0462) 727-135
cnfishpatrol@cndro.gov.ua

Форма контакту


Символіка Держкомрибгоспу

Новини Держрибагентства України / Звернення Голови Держрибагентства України до користувачів ВБР

 Шановні користувачі!

В 2015 році був прийнятий новий Порядок спеціального використання водних біоресурсів. Документ вступить в силу з 1 січня 2016 року. Він містить багато новацій та значну дерегуляцію для промисловиків.

Природно, що новий Порядок викликає у вас багато запитань. Найбільшу кількість ми отримуємо щодо застосування нових форм документів. Хочу вам повідомити, що відповідний наказ знаходиться на фінальній стадії погодження і за нашими оцінками повинен бути затвердженим не пізніше середини січня місяця.

Багатьох із вас  хвилювало питання розподілу квот. Ми доклали всіх зусиль, щоб традиційні користувачі отримали наступного року більше можливостей, а нові користувачі  були максимально перевірені на наявність матеріально-технічної бази.

Не менш важливо сказати, що агентство готове детально опрацювати усі ваші питання щодо застосування Постанови для того, щоб знайти відповіді  на всі запитання і за необхідності внести корективи. Технічні помилки в новому Порядку будуть виправлені уже найближчим часом – протягом січня місяця. В першу чергу, це стосується назви журналу.

Я закликаю всіх користувачів, у кого виникають питання щодо застосування нового Порядку сміливо звертатись за телефоном нашої «гарячої» лінії: +38 (044) 486 – 44 – 59 - у робочі дні або за номером: +38 (044) 486 – 44 – 24 - у вихідні та святкові дні. Гарантую, що агентство максимально швидко, оперативно та вичерпно дасть відповідь на всі ваші питання.