м. Чернігів,
вул. П'ятницька, 69
тел./факс: (0462) 727-135
cnfishpatrol@cndro.gov.ua

Форма контакту


Символіка Держкомрибгоспу

Рибоохорона робота / Довідка про результати проведення нерестової кампанії 2015 р.

 Довідка

 

про вжиті Чернігіврибоохороною заходи під час проведення нерестової кампанії на водоймах Чернігівський області в 2015 році.

 

 Наразі керівництво Держрибагентства України поставило перед всіма територіальними управліннями задачу - працювати прозоро, якісно та чесно, належним чином виконувани свої функціональні обов'язки, припинити незаконний вилов та браконьєрство на водоймах, оперативно реагувати на звернення громадськості, бути максимально відповідальними у виконанні своїх обов'язків. Ми націлені на 100% реалізацію цих задач і показники нашої роботи будуть цьому підтвердженням. На сьогодні вже багато зроблено але ми не плануємо зупинятися на досягнутих результатах.

Зокрема за період проведення нерестової кампанії було викрито 264 порушення Правил рибальства:

Виявлені правопорушення кваліфікуються за наступними ознаками:

-  ст.85 ч.3 КУпАП (порушення Правил рибальства ) - 46 порушень;        

- ст.85 ч.4 КУпАП (грубе  порушення Правил рибальства) - 155 порушень;                                                     

- ст.88-1 ч. 1 КУпАП ( порушення порядку придбання чи збуту об’єктів тваринного світу) - 31 порушення;

- ст.85-1 КУпАП (незаконний продаж заборонених знарядь лову) – 1 порушення.

-  складено 31 акт вилучення  безгосподарського майна.                  

Накладено штрафів на загальну суму 21450 грн. Всього до судів було направлено 196 адмінматеріалів. Нараховано збитків на суму 80495 грн. У порушників вилучено 272 заборонені знаряддя лову, а також 784,5 кг водних біоресурсів.

До рибоохоронної роботи Чернігіврибоохороною активно залучались представники правоохоронних органів та громадськості: з працівниками міліції проведено – 48 рейдів, з представниками прикордонної служби - 11 рейдів, з екологічною інспекцією - 21 рейд, за участю працівників ветеринарної медицини - 1 рейд, громадські об’єднання рибалок в Чернігівській області брали участь у 11 рейдах. В результаті спільних заходів викрито 75 порушень Правил рибальства.            

До судів Чернігівської області за 6 справами відносно 11 осіб направлені матеріали з ознаками кримінального правопорушення передбаченого ст. 249 КК України. 

Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Чернігівській області планує в подальшому вживати заходів на посилення рибоохоронної роботи та тісно співпрацювати із громадськістю.