м. Чернігів,
вул. П'ятницька, 69
тел./факс: (0462) 727-135
cnfishpatrol@cndro.gov.ua

Форма контакту


Символіка Держкомрибгоспу

Рибоохорона робота / З початком нерестової заборони виявлено 21 порушення рибоохоронного законодавства

 З 1 квітня триває нерестова заборона на вилов водних біоресурсів. Але незважаючи на численні попередження та звернення Чернігіврибоохорони через засоби масової інформації до громадян з закликом не турбувати рибу під час розмноження та не порушувати рибоохоронне законодавство, інспектори під час рейдів продовжують затримувати несвідомих рибалок, які порушують закон.

З початку нерестової заборони викрито 21 порушення рибоохоронного законодавства, з них 18 грубих порушень правил рибальства (із застосуванням заборонених знарядь лову). Одне порушення з ознаками кримінального правопорушення із завданими збитками на 7,0 тис.грн. За даним фактом Чернігівським відділенням поліції відкрите кримінальне провадження.

З початку нерестової заборони загальна сума нарахованих збитків, завданих рибному господарству України,  становить 12,8 тис.грн., вилучено 33 заборонених знарядь лову.

Чернігіврибоохорона попереджає: не варто нехтувати нерестовою забороною, адже крім адміністративної відповідальності, на правопорушника може очікувати кримінальна та цивільно-правова відповідальність.

Чернігіврибоохорона звертається до громадян з проханням не бути байдужими до збереження природних ресурсів, та за фактами правопорушень, свідком яких ви стали, повідомляти негайно  за телефоном "гарячої" лінії 0991121344 та (0462)937557