м. Чернігів,
вул. П'ятницька, 69
тел./факс: (0462) 727-135
cnfishpatrol@cndro.gov.ua

Форма контакту


Символіка Держкомрибгоспу

Рибоохорона робота / Чернігівський рибоохоронний патруль розпочав роботу по порятунку молоді риб.

   В ході значної весняної повені, яка сталася в цьому році, велика кількість мальків риб, після нересту, залишилася в заплавах річок.

Коли ж вода починає спадати, частина цієї молоді самостійно не може потрапити назад у річку, а залишається в невеликих водоймах, які після спаду повеневих вод виявляються відірваними або, як кажуть, відшнурованими від річок. В таких умовах, без втручання людини, риба може загинути від пересихання води або задухи.

З метою збереження водних біоресурсів нашого краю, Чернігівський рибоохоронний патруль, за підтримки громадських організацій та небайдужих громадян, розпочав операцію по спасінню молоді риб.

Четвертого липня державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля та представниками громадської організації "Рибалки Борзни", поблизу с.Ядути Борзнянського району, з водойм, які пересихають влітку, за допомогою неводу, вилучено, та випущено в р.Борзенка поблизу м.Борзна Борзнянського району молодь карася та щуки.

Чернігівський рибоохоронний патруль закликає громадськість долучитися до роботи по спасінню водних біоресурсів Чернігівщини. За консультаціями та допомогою, з даного питання, звертайтесь на телефони «гарячої лінії» 0991121344 та (0462) 937557 (цілодобово), телефон приймальні патруля 727-135 або за адресою м.Чернігів, вул.Пятницька,69.