м. Чернігів,
вул. П'ятницька, 69
тел./факс: (0462) 727-135
cnfishpatrol@cndro.gov.ua

Форма контакту


Символіка Держкомрибгоспу

КОНСУЛЬТАЦІЇ З ГРОМАДСЬКІСТЮ / Інформаційне повідомлення про підготовку проекту Орієнтовного плану

Інформаційне повідомлення про підготовку проекту Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю Держрибагентством на 2018 рік 

Управління Державного агентства рибного господарства у Чернігівській області на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» розробляє Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю Держрибагентством на 2018 рік.

Відповідно до пункту 6 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 (далі – Порядок), органи виконавчої влади щороку складають орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю (далі – орієнтовний план) з урахуванням основних завдань, визначених Програмою діяльності Кабінету Міністрів України, Державною програмою економічного і соціального розвитку України, планом законопроектних робіт та іншими документами, а також результатів проведення попередніх консультацій з громадськістю.

При цьому, відповідно до пункту 5 Порядку консультації з громадськістю організовує і проводить орган виконавчої влади, який є головним розробником проекту нормативно-правового акта або готує пропозиції щодо реалізації державної політики у відповідній сфері державного і суспільного життя.

Відповідно до Положення про Управління Державного агентства рибного господарства у Чернігівській області, затвердженого наказом Державного агентства рибного господарства України  від 15.07.2016229, основними завданнями Управління є:

є реалізація повноважень Держрибагентства у сфері рибного господарства та рибної промисловості, охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в районі діяльності.

Враховуючи вищезазначене, пропонуємо до 18 грудня 2017 року підготувати пропозиції до Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю Держрибагентством на 2018 рік.

Під час формулювання пропозицій просимо:

1) вказати найменування інституту громадянського суспільства або прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи, контактні дані (телефон, електронна пошта);

2) зазначити суть та обґрунтування питання, вирішення якого потребує проведення консультацій з громадськістю;

3) зазначити орієнтовний період проведення консультацій;

4) надати відповідні матеріали (у разі наявності).

Пропозиції подавати па поштову адресу Чернігівського рибоохоронного патруля  (14005, м. Чернігів, вул. П’ятницька, 69) або на електронну пошту: cnfishpatrol@cndro.gov.ua.